Ofertă acceptată Cumpărare directă

Invatamant in domeniul cultural Comuna Lunca Bradului

Număr anunț
DA22977125
Autoritate contractantă
COMUNA LUNCA BRADULUI (CUI 4578040)
Furnizor / câștigător
IMARIFLOREA SRL (CUI 35501993)
Cod CPV
75124000-1 · Servicii administrative de recreere, culturale si religioase (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
16.000 RON
Valoare atribuită
16.000 RON
Data publicării
08.05.2019 14:19
Termen limită
13.05.2019 17:00
Data finalizării
09.05.2019 08:12

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

16.000 RON

din 16.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.