Ofertă acceptată
Cumpărare directă adjudecat cu 3,3% sub estimat
Router Wireless ASUS AC1200G Plus, Dual-Band, Gigabit
- Număr anunț
- DA22974789
- Autoritate contractantă
- INSTITUTUL NATIONAL DE CERCETARE - DEZVOLTARE SI INCERCARI PENTRU ELECTROTEHNICA - ICMET CRAIOVA (CUI RO3871599)
- Furnizor / câștigător
- DANTE INTERNATIONAL SA (CUI RO14399840)
- Cod CPV
- 32413100-2 · Rutere de retea (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 252,09 RON
- Valoare atribuită
- 243,69 RON 3,3% sub estimat
- Data publicării
- 08.05.2019 12:57
- Termen limită
- 13.05.2019 17:00
- Data finalizării
- 08.05.2019 14:11
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
243,69 RON
din 252,09 RON estimat
3,3%
Adjudecat la 96,7% din estimat · economie 8,40 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.