Acasă · Licitații
· Echipament informatic si accesorii de birou, cu exceptia mobilierului si a pachetelor software (Rev.2)
Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Router wireless AC1350 TP-Link Archer C60, Dual Band, MU-MIMO, Televizor LED Smart LG, 70 cm, 28MT49
- Număr anunț
- DA22988217
- Autoritate contractantă
- JUDETUL HUNEDOARA (CUI 4374474)
- Furnizor / câștigător
- COMPUTERLINE SRL (CUI RO17994710)
- Cod CPV
- 30000000-9 · Echipament informatic si accesorii de birou, cu exceptia mobilierului si a pachetelor software (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 910 RON
- Valoare atribuită
- 910 RON
- Data publicării
- 09.05.2019 13:06
- Termen limită
- 14.05.2019 17:00
- Data finalizării
- 09.05.2019 15:07
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
910 RON
din 910 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro