Ofertă acceptată Cumpărare directă

Panel LED SLIM APARENT 50W 6400K 595X595 COMTEC

Număr anunț
DA22985060
Autoritate contractantă
SC SERVICII EDILITARE PENTRU COMUNITATE MIOVENI SRL (CUI RO27280093)
Furnizor / câștigător
ROMA2S TRANSYLVANIA INGINERIE SRL (CUI RO28416143)
Cod CPV
31530000-0 · Piese pentru lampi si corpuri de iluminat (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.134,45 RON
Valoare atribuită
1.134,45 RON
Data publicării
09.05.2019 11:14
Termen limită
14.05.2019 17:00
Data finalizării
09.05.2019 12:15

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.134,45 RON

din 1.134,45 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.