Ofertă acceptată Cumpărare directă

Microsoft Office PRO Plus 2019 OLP NL GOV

Număr anunț
DA22977232
Autoritate contractantă
DEPARTAMENTUL PENTRU LUPTA ANTIFRAUDA (CUI 28484059)
Furnizor / câștigător
DANTE INTERNATIONAL SA (CUI RO14399840)
Cod CPV
48300000-1 · Pachete software pentru creare de documente, pentru desen, imagistica, planificare si productivitate (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
41.660 RON
Valoare atribuită
41.660 RON
Data publicării
08.05.2019 14:22
Termen limită
13.05.2019 17:00
Data finalizării
08.05.2019 14:47

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

41.660 RON

din 41.660 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.