Ofertă acceptată Cumpărare directă

Sisteme fixare la ghilotina 11mm si 14mm pentru echipament Atlas 605.15.014

Număr anunț
DA22968336
Autoritate contractantă
COMPANIA NATIONALA "IMPRIMERIA NATIONALA" S.A. (CUI 2779625)
Furnizor / câștigător
QUANTUM PROTECT SRL (CUI RO24173890)
Cod CPV
44530000-4 · Dispozitive de fixare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
21.615,96 RON
Valoare atribuită
21.615,96 RON
Data publicării
08.05.2019 09:06
Termen limită
13.05.2019 17:00
Data finalizării
09.05.2019 09:34

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

21.615,96 RON

din 21.615,96 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.