Ofertă acceptată Cumpărare directă

Cartus original pt Epson WF-8090/WF-8590 XXL

Număr anunț
DA22980256
Autoritate contractantă
U.M.0460 RM.VALCEA (Inspectoratul de Jandarmi Judetean Valcea) (CUI 2649510)
Furnizor / câștigător
GETUSA SRL (CUI RO15818548)
Cod CPV
30125110-5 · Toner pentru imprimantele laser/faxuri (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.715,20 RON
Valoare atribuită
3.715,20 RON
Data publicării
08.05.2019 17:31
Termen limită
14.05.2019 17:00
Data finalizării
09.05.2019 09:30

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.715,20 RON

din 3.715,20 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.