Ofertă acceptată Cumpărare directă

Dual Pack Cartus Toner Nr.83AD CF283AD 2X1,5K Original HP Laserjet Pro M125NW

Număr anunț
DA22976344
Autoritate contractantă
AGENTIA NATIONALA PENTRU RESURSE MINERALE (CUI RO4192790)
Furnizor / câștigător
MIDA SOFT BUSINESS SRL (CUI RO16005870)
Cod CPV
30125100-2 · Cartuse de toner (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.095,10 RON
Valoare atribuită
4.095,10 RON
Data publicării
08.05.2019 13:50
Termen limită
13.05.2019 17:00
Data finalizării
08.05.2019 14:16

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.095,10 RON

din 4.095,10 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.