Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Furnizare fotocopiatoare fara optiunea de cumparare
- Număr anunț
- DA22974271
- Autoritate contractantă
- ORASUL LUDUS (Primaria Orasului Ludus) (CUI 5669317)
- Furnizor / câștigător
- COPY TECH COMPUTER SRL (CUI RO24213537)
- Cod CPV
- 30121100-4 · Fotocopiatoare (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 14.624 RON
- Valoare atribuită
- 14.624 RON
- Data publicării
- 08.05.2019 12:40
- Termen limită
- 13.05.2019 17:00
- Data finalizării
- 09.05.2019 08:46
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
14.624 RON
din 14.624 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro