Ofertă acceptată
Cumpărare directă
CARTUS TONER RETURN ORIGINAL, COD OEM X264A11G, 3.500 PAG., LEXMARK X264
- Număr anunț
- DA22960168
- Autoritate contractantă
- UNIVERSITATEA DE ARHITECTURA SI URBANISM ION MINCU (CUI 4283996)
- Furnizor / câștigător
- SMART CLOUD COMPANY SRL (CUI 35081199)
- Cod CPV
- 30125100-2 · Cartuse de toner (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 417,29 RON
- Valoare atribuită
- 417,29 RON
- Data publicării
- 07.05.2019 12:10
- Termen limită
- 13.05.2019 17:00
- Data finalizării
- 09.05.2019 10:40
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
417,29 RON
din 417,29 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro