Ofertă acceptată Cumpărare directă

COMANDA A4 AUTOCOPIATIVA

Număr anunț
DA22989486
Autoritate contractantă
Directia de Sanatate Publica Judeteana Tulcea (CUI 4321631)
Furnizor / câștigător
RUXMAR OFFICE SRL (CUI RO32463445)
Cod CPV
30192700-8 · Papetarie (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
49 RON
Valoare atribuită
49 RON
Data publicării
09.05.2019 13:52
Termen limită
14.05.2019 17:00
Data finalizării
09.05.2019 15:18

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

49 RON

din 49 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.