Ofertă acceptată Cumpărare directă

Materiale necesare desfasurarii examenului de definitivat 2019

Număr anunț
DA22985055
Autoritate contractantă
Inspectoratul Scolar judetean Valcea (CUI 2540864)
Furnizor / câștigător
DUPLEX SRL (CUI RO10953640)
Cod CPV
30199230-1 · Plicuri (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
123,75 RON
Valoare atribuită
123,75 RON
Data publicării
09.05.2019 11:14
Termen limită
14.05.2019 17:00
Data finalizării
09.05.2019 12:46

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

123,75 RON

din 123,75 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.