Ofertă acceptată Cumpărare directă

Acoarele 12 culori/cutie

Număr anunț
DA22984183
Autoritate contractantă
JUDETUL GIURGIU (CUI 4938042)
Furnizor / câștigător
AMM (CUI RO9098809)
Cod CPV
30197000-6 · Articole marunte de birou (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
7.949,34 RON
Valoare atribuită
7.949,34 RON
Data publicării
09.05.2019 10:45
Termen limită
14.05.2019 17:00
Data finalizării
09.05.2019 11:38

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

7.949,34 RON

din 7.949,34 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.