Ofertă acceptată Cumpărare directă

Refill cartus toner Brother TN1030;Prestarii servicii IT cf contract nr/ 713/31.07.2018; SSD AS340

Număr anunț
DA22983676
Autoritate contractantă
GRADINITA CU PROGRAM PRELUNGIT NR. 14 (CUI 29369309)
Furnizor / câștigător
TUNNING IT SRL (CUI 24642296)
Cod CPV
30233132-5 · Unitati de hard disk (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
660 RON
Valoare atribuită
660 RON
Data publicării
09.05.2019 10:27
Termen limită
14.05.2019 17:00
Data finalizării
09.05.2019 12:34

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

660 RON

din 660 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.