Ofertă acceptată
Cumpărare directă
piese de schimb calculator - dvd, tastatura, mouse
- Număr anunț
- DA22979961
- Autoritate contractantă
- U.M. 0654 CRAIOVA (CUI 4332061)
- Furnizor / câștigător
- INFOCENTER S.R.L. (CUI RO16474833)
- Cod CPV
- 30237100-0 · Piese pentru computere (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 521,84 RON
- Valoare atribuită
- 521,84 RON
- Data publicării
- 08.05.2019 16:28
- Termen limită
- 13.05.2019 17:00
- Data finalizării
- 09.05.2019 09:40
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
521,84 RON
din 521,84 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro