Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Accesorii pentru computere
- Număr anunț
- DA22976222
- Autoritate contractantă
- COMUNA VULCANA-BAI (CUI 4206918)
- Furnizor / câștigător
- SC SHIDO SRL TARGOVISTE TARGOVISTE B-DUL INDEPENDENTEI BL A1 AP 66 (CUI 913240)
- Cod CPV
- 30237200-1 · Accesorii pentru computere (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 330,12 RON
- Valoare atribuită
- 330,12 RON
- Data publicării
- 08.05.2019 13:46
- Termen limită
- 14.05.2019 17:00
- Data finalizării
- 09.05.2019 13:41
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
330,12 RON
din 330,12 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro