Ofertă refuzată Cumpărare directă

Tableta Microsoft Surface Pro (2017), Procesor Intel® Core™ i7 Gen 7, PixelSense 12.3", 8GB RAM, 256

Număr anunț
DA22960721
Autoritate contractantă
UNIVERSITATEA DUNAREA DE JOS (CUI 3127522)
Furnizor / câștigător
EVOLUTION PREST SYSTEMS SRL (CUI RO17563840)
Cod CPV
30213200-7 · Tablet PC (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
5.797,48 RON
Valoare finală
5.797,48 RON
Data publicării
07.05.2019 12:29
Data finalizării
09.05.2019 17:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.