Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Reparatie sistem alarma Casa Straja
- Număr anunț
- DA22988329
- Autoritate contractantă
- MUZEUL NATIONAL AL BUCOVINEI (CUI 4244628)
- Furnizor / câștigător
- NETCOM ACTIV SRL (CUI 13151595)
- Cod CPV
- 45312200-9 · Lucrari de instalare de sisteme de alarma antiefractie (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 704,74 RON
- Valoare atribuită
- 704,74 RON
- Data publicării
- 09.05.2019 13:10
- Termen limită
- 14.05.2019 17:00
- Data finalizării
- 09.05.2019 14:49
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
704,74 RON
din 704,74 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro