Ofertă acceptată Cumpărare directă

Varfuri testare rosu 3-5 mm SERA OTOEMISIUNI; Rola hirtie termica tip Etichete SANIBEL -SERA otoemis

Număr anunț
DA22981445
Autoritate contractantă
Spitalul Judetean de Urgenta Alba Iulia (CUI 4613342)
Furnizor / câștigător
SONOROM SRL (CUI RO9164147)
Cod CPV
33124130-5 · Accesorii de diagnosticare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
384 RON
Valoare atribuită
384 RON
Data publicării
09.05.2019 08:54
Termen limită
14.05.2019 17:00
Data finalizării
09.05.2019 10:37

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

384 RON

din 384 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.