Ofertă acceptată Cumpărare directă

Baterie Duracell 9V Cilindru HP LJ P1005 Reparat calculator Reparat imprimanta Incarcat cartus toner

Număr anunț
DA22984636
Autoritate contractantă
SCOALA GENERALA "VASKERTES" Gheorgheni (CUI 18907135)
Furnizor / câștigător
SERVER HARGITA SRL (CUI 15306211)
Cod CPV
31440000-2 · Baterii (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
249,60 RON
Valoare atribuită
249,60 RON
Data publicării
09.05.2019 11:01
Termen limită
14.05.2019 17:00
Data finalizării
09.05.2019 12:06

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

249,60 RON

din 249,60 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.