Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Mocheta Rossini cu accesorii montaj
- Număr anunț
- DA22979870
- Autoritate contractantă
- Teatrul Al. Davila Pitesti (CUI 4229440)
- Furnizor / câștigător
- MALEX CONCEPT DESIGN SRL (CUI RO19989648)
- Cod CPV
- 45432130-4 · Lucrari de imbracare a podelelor (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 10.650,86 RON
- Valoare atribuită
- 10.650,86 RON
- Data publicării
- 08.05.2019 16:18
- Termen limită
- 14.05.2019 17:00
- Data finalizării
- 09.05.2019 15:04
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
10.650,86 RON
din 10.650,86 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro