Ofertă acceptată Cumpărare directă

Baby Drink*12pl.instant PHR(FARA DCI) -6041

Număr anunț
DA22983336
Autoritate contractantă
SPITALUL ORASENESC INEU (CUI 3519062)
Furnizor / câștigător
ALLIANCE HEALTHCARE ROMANIA S.R.L. (CUI RO8955860)
Cod CPV
33690000-3 · Diverse medicamente (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
315,80 RON
Valoare atribuită
315,80 RON
Data publicării
09.05.2019 10:14
Termen limită
14.05.2019 17:00
Data finalizării
09.05.2019 11:09

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

315,80 RON

din 315,80 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.