Ofertă acceptată Cumpărare directă adjudecat cu 49,6% sub estimat

REACTIVI DE LABORATOR

Număr anunț
DA22982337
Autoritate contractantă
SPITALUL MUNICIPAL GHERLA (CUI 4546995)
Furnizor / câștigător
CLINI LAB SRL (CUI RO3102218)
Cod CPV
33696200-7 · Reactivi pentru analize de sange (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
16.284 RON
Valoare atribuită
8.215 RON 49,6% sub estimat
Data publicării
09.05.2019 09:31
Termen limită
14.05.2019 17:00
Data finalizării
09.05.2019 12:59

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

8.215 RON

din 16.284 RON estimat 49,6%

Adjudecat la 50,4% din estimat · economie 8.069 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.