Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Nitromint aerosol 0.4 mg./ doza x 10 g.(NITROGLYCERINUM / spray sublingual
- Număr anunț
- DA22976251
- Autoritate contractantă
- SERVICIUL DE AMBULANTA JUDETEAN MURES (CUI 8089381)
- Furnizor / câștigător
- GEONET SRL (CUI 13884170)
- Cod CPV
- 33690000-3 · Diverse medicamente (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 198,20 RON
- Valoare atribuită
- 198,20 RON
- Data publicării
- 08.05.2019 13:47
- Termen limită
- 13.05.2019 17:00
- Data finalizării
- 08.05.2019 14:25
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
198,20 RON
din 198,20 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro