Ofertă acceptată
Cumpărare directă adjudecat cu 2,9% sub estimat
reactivi pt BA400
- Număr anunț
- DA22975023
- Autoritate contractantă
- SPITALUL ORASENESC VALENII DE MUNTE (CUI 2844200)
- Furnizor / câștigător
- BIOSYSTEMS DIAGNOSTIC SRL (CUI RO17167080)
- Cod CPV
- 33696200-7 · Reactivi pentru analize de sange (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 11.804,07 RON
- Valoare atribuită
- 11.458,77 RON 2,9% sub estimat
- Data publicării
- 08.05.2019 13:05
- Termen limită
- 13.05.2019 17:00
- Data finalizării
- 09.05.2019 08:59
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
11.458,77 RON
din 11.804,07 RON estimat
2,9%
Adjudecat la 97,1% din estimat · economie 345,30 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.