Ofertă refuzată Cumpărare directă

SAMPON PENTRU PAR 250 ML.

Număr anunț
DA22954145
Autoritate contractantă
DIRECTIA GENERALA DE ASISTENTA SOCIALA SI PROTECTIA COPILULUI VALCEA (CUI 17087924)
Furnizor / câștigător
DOFEL DISTRIBUTIE S.R.L. (CUI RO10158386)
Cod CPV
33700000-7 · Produse de ingrijire personala (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
11.232 RON
Valoare finală
11.232 RON
Data publicării
07.05.2019 08:56
Data finalizării
09.05.2019 17:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.