Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Furtun antistatic pentru aspirator
- Număr anunț
- DA22984533
- Autoritate contractantă
- R 4159034 ADMINISTRATIA NATIONALA A REZERVELOR DE STAT SI PROBLEME SPECIALE -UNITATEA TERITORIALA 325
- Furnizor / câștigător
- B.T. BEST TOOLS COMPANY SRL (CUI RO18378344)
- Cod CPV
- 39713431-3 · Accesorii pentru aspiratoare (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 666 RON
- Valoare atribuită
- 666 RON
- Data publicării
- 09.05.2019 10:57
- Termen limită
- 14.05.2019 17:00
- Data finalizării
- 09.05.2019 11:13
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
666 RON
din 666 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro