Ofertă acceptată Cumpărare directă

ELECTROMOTOR 0001 362 304

Număr anunț
DA22980878
Autoritate contractantă
Apa Serv Valea Jiului S.A. (CUI RO7392416)
Furnizor / câștigător
PROTAGONIST PRODEX SRL (CUI RO8317790)
Cod CPV
34000000-7 · Echipament de transport si produse auxiliare pentru transport (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.243,70 RON
Valoare atribuită
1.243,70 RON
Data publicării
09.05.2019 08:17
Termen limită
14.05.2019 17:00
Data finalizării
09.05.2019 11:55

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.243,70 RON

din 1.243,70 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.