Ofertă acceptată
Cumpărare directă
STERGATOARE 18 SPECIAL-2 buc, PANDUITI - 1 SET, FILTRU COMBUSTIBIL - 6 BUC, FILTRU AER - 6 BUC, FIL
- Număr anunț
- DA22978148
- Autoritate contractantă
- Unitatea militara 0758 Brasov (CUI 34498792)
- Furnizor / câștigător
- BOACA I LILIANA (CUI RO19457594)
- Cod CPV
- 34913000-0 · Diverse piese de schimb (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.007,55 RON
- Valoare atribuită
- 2.007,55 RON
- Data publicării
- 08.05.2019 14:55
- Termen limită
- 13.05.2019 17:00
- Data finalizării
- 08.05.2019 15:38
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
2.007,55 RON
din 2.007,55 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro