Ofertă acceptată Cumpărare directă

Separator de semnal de antena (Rev.2)

Număr anunț
DA22977483
Autoritate contractantă
LICEUL TEHNOLOGIC ION I.C. BRATIANU (CUI 4266332)
Furnizor / câștigător
HIK-CONNECT S.R.L. (CUI RO30662794)
Cod CPV
34999200-8 · Separator de semnal de antena (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
60 RON
Valoare atribuită
60 RON
Data publicării
08.05.2019 14:31
Termen limită
13.05.2019 17:00
Data finalizării
08.05.2019 15:38

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

60 RON

din 60 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.