Ofertă acceptată Cumpărare directă

PERII COLECTOARE BOSCH

Număr anunț
DA22976898
Autoritate contractantă
RIAL SRL (CUI RO1107650)
Furnizor / câștigător
TECHNO PRO SRL (CUI RO11430542)
Cod CPV
34913000-0 · Diverse piese de schimb (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
24,70 RON
Valoare atribuită
24,70 RON
Data publicării
08.05.2019 14:11
Termen limită
13.05.2019 17:00
Data finalizării
08.05.2019 14:27

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

24,70 RON

din 24,70 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.