Ofertă acceptată Cumpărare directă

TRANSPORT PERSOANE

Număr anunț
DA22976819
Autoritate contractantă
Scoala Gimnaziala Fogarasy Mihaly Gheorgheni (CUI 12789812)
Furnizor / câștigător
VANDOR TRANS TOURS SRL (CUI RO14581760)
Cod CPV
34120000-4 · Autovehicule pentru transportul a 10 sau mai multe persoane (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
382,50 RON
Valoare atribuită
382,50 RON
Data publicării
08.05.2019 14:08
Termen limită
13.05.2019 17:00
Data finalizării
09.05.2019 09:34

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

382,50 RON

din 382,50 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.