Ofertă acceptată
Cumpărare directă adjudecat cu 53,3% sub estimat
Reactivi de identificare
- Număr anunț
- DA22975356
- Autoritate contractantă
- SPITALUL ORASENESC VALENII DE MUNTE (CUI 2844200)
- Furnizor / câștigător
- MEDICLIM S.R.L. (CUI RO6300279)
- Cod CPV
- 38434520-7 · Analizoare de sange (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.574 RON
- Valoare atribuită
- 1.202,87 RON 53,3% sub estimat
- Data publicării
- 08.05.2019 13:16
- Termen limită
- 13.05.2019 17:00
- Data finalizării
- 09.05.2019 12:24
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
1.202,87 RON
din 2.574 RON estimat
53,3%
Adjudecat la 46,7% din estimat · economie 1.371,13 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.