Ofertă acceptată Cumpărare directă

PACHET PIESE DE SCHIMB SI REPARATII PENTRU AUTO MS 12 POX

Număr anunț
DA22973820
Autoritate contractantă
Agentia de plati si interventie pentru agricultura-centrul judetean Mures (CUI 23143514)
Furnizor / câștigător
GEROM GH SRL (CUI RO25064565)
Cod CPV
34900000-6 · Diverse echipamente de transport si piese de schimb (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.117,38 RON
Valoare atribuită
1.117,38 RON
Data publicării
08.05.2019 12:25
Termen limită
13.05.2019 17:00
Data finalizării
09.05.2019 13:45

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.117,38 RON

din 1.117,38 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.