Ofertă acceptată Cumpărare directă

Amortizor socuri MC225MH

Număr anunț
DA22967967
Autoritate contractantă
COMPANIA NATIONALA "IMPRIMERIA NATIONALA" S.A. (CUI 2779625)
Furnizor / câștigător
QUANTUM PROTECT SRL (CUI RO24173890)
Cod CPV
34325100-2 · Amortizoare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.137 RON
Valoare atribuită
4.137 RON
Data publicării
08.05.2019 08:49
Termen limită
13.05.2019 17:00
Data finalizării
09.05.2019 09:35

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.137 RON

din 4.137 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.