Ofertă acceptată Cumpărare directă

FURTUNURI ASPIRATIE AUTOMATURATORI BUCHER

Număr anunț
DA22967630
Autoritate contractantă
SALUBRIS S.A. (CUI RO14816433)
Furnizor / câștigător
B.T. BEST TOOLS COMPANY SRL (CUI RO18378344)
Cod CPV
34913000-0 · Diverse piese de schimb (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.759,89 RON
Valoare atribuită
4.759,89 RON
Data publicării
08.05.2019 08:29
Termen limită
13.05.2019 17:00
Data finalizării
09.05.2019 10:40

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.759,89 RON

din 4.759,89 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.