Ofertă acceptată Cumpărare directă

Edimax switch cu 4 porturi USB KVM, set de 4 cabluri, EK-UAK4

Număr anunț
DA22982482
Autoritate contractantă
Serviciul de Telecomunicatii Speciale (CUI 4267230)
Furnizor / câștigător
TIK MEDIA SOLUTIONS SRL (CUI RO31094773)
Cod CPV
32351000-8 · Accesorii pentru echipament audio si video (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.190 RON
Valoare atribuită
3.190 RON
Data publicării
09.05.2019 09:38
Termen limită
14.05.2019 17:00
Data finalizării
09.05.2019 10:12

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.190 RON

din 3.190 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.