Ofertă acceptată Cumpărare directă

RUJ 480 CORAL SUNRIS MAYBELLIN

Număr anunț
DA22983726
Autoritate contractantă
Teatrul pentru Copii si Tineret Vasilache (CUI 8613930)
Furnizor / câștigător
CARREFOUR ROMANIA SA (CUI RO11588780)
Cod CPV
33711440-3 · Balsam de buze (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
15,97 RON
Valoare atribuită
15,97 RON
Data publicării
09.05.2019 10:29
Termen limită
14.05.2019 17:00
Data finalizării
09.05.2019 15:28

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

15,97 RON

din 15,97 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.