Ofertă acceptată Cumpărare directă

Sapun (Rev.2)

Număr anunț
DA22979994
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA NR 28 GALATI (CUI 3127140)
Furnizor / câștigător
GLORIA MARKET SRL (CUI RO33012753)
Cod CPV
33711900-6 · Sapun (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
55,10 RON
Valoare atribuită
55,10 RON
Data publicării
08.05.2019 16:31
Termen limită
13.05.2019 17:00
Data finalizării
08.05.2019 16:39

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

55,10 RON

din 55,10 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.