Ofertă acceptată Cumpărare directă

Camasi populare pentru femei

Număr anunț
DA22978970
Autoritate contractantă
CENTRUL CULTURAL BUCOVINA (CUI 25345587)
Furnizor / câștigător
DOREXIM SRL (CUI RO6095603)
Cod CPV
37810000-9 · Articole pentru lucrari de artizanat (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.374 RON
Valoare atribuită
4.374 RON
Data publicării
08.05.2019 15:25
Termen limită
14.05.2019 17:00
Data finalizării
09.05.2019 13:19

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.374 RON

din 4.374 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.