Ofertă acceptată Cumpărare directă

Scaun de birou Kring Kos, Piele ecologica, Negru

Număr anunț
DA22982792
Autoritate contractantă
COMUNA COTESTI (CONSILIUL LOCAL COTESTI) (CUI 4298032)
Furnizor / câștigător
DANTE INTERNATIONAL SA (CUI RO14399840)
Cod CPV
39112000-0 · Scaune (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
882,30 RON
Valoare atribuită
882,30 RON
Data publicării
09.05.2019 09:51
Termen limită
14.05.2019 17:00
Data finalizării
09.05.2019 11:15

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

882,30 RON

din 882,30 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.