Acasă · Licitații
· Mobila (inclusiv mobila de birou), accesorii de mobilier, aparate de uz casnic (exclusiv dispozitive de iluminat) si produse de curatat (Rev.2)
Ofertă acceptată
Cumpărare directă
achizitie banca laborator dotare scoala gimnaziala vinatori uat com vinatori jud iasi
- Număr anunț
- DA22977120
- Autoritate contractantă
- COMUNA VANATORI (CUI 4541424)
- Furnizor / câștigător
- MOB METEOR SRL (CUI 24607736)
- Cod CPV
- 39000000-2 · Mobila (inclusiv mobila de birou), accesorii de mobilier, aparate de uz casnic (exclusiv dispozitive de iluminat) si produse de curatat (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 15.680 RON
- Valoare atribuită
- 15.680 RON
- Data publicării
- 08.05.2019 14:19
- Termen limită
- 13.05.2019 17:00
- Data finalizării
- 09.05.2019 08:12
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
15.680 RON
din 15.680 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro