Ofertă acceptată Cumpărare directă

achizitie scaun laborator dotare scoala gimnaziala vinatori uat vinatori jud iasi

Număr anunț
DA22977043
Autoritate contractantă
COMUNA VANATORI (CUI 4541424)
Furnizor / câștigător
MOB METEOR SRL (CUI 24607736)
Cod CPV
39000000-2 · Mobila (inclusiv mobila de birou), accesorii de mobilier, aparate de uz casnic (exclusiv dispozitive de iluminat) si produse de curatat (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
6.328 RON
Valoare atribuită
6.328 RON
Data publicării
08.05.2019 14:16
Termen limită
13.05.2019 17:00
Data finalizării
09.05.2019 08:13

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

6.328 RON

din 6.328 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.