Acasă · Licitații
· Mobila (inclusiv mobila de birou), accesorii de mobilier, aparate de uz casnic (exclusiv dispozitive de iluminat) si produse de curatat (Rev.2)
Ofertă acceptată
Cumpărare directă
achizitie set cancelarie birou educatori masa scaune dotare gpn gura bidilitei uat com vinatori iasi
- Număr anunț
- DA22975478
- Autoritate contractantă
- COMUNA VANATORI (CUI 4541424)
- Furnizor / câștigător
- MOB METEOR SRL (CUI 24607736)
- Cod CPV
- 39000000-2 · Mobila (inclusiv mobila de birou), accesorii de mobilier, aparate de uz casnic (exclusiv dispozitive de iluminat) si produse de curatat (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.560 RON
- Valoare atribuită
- 1.560 RON
- Data publicării
- 08.05.2019 13:20
- Termen limită
- 13.05.2019 17:00
- Data finalizării
- 09.05.2019 08:33
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
1.560 RON
din 1.560 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro