Ofertă acceptată Cumpărare directă

pachet butelie + polizor

Număr anunț
DA22965587
Autoritate contractantă
Service CIclop SA (CUI 11573879)
Furnizor / câștigător
BADUC SA (CUI RO1568611)
Cod CPV
44100000-1 · Materiale de constructii si articole conexe (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.824,44 RON
Valoare atribuită
1.824,44 RON
Data publicării
07.05.2019 15:26
Termen limită
13.05.2019 17:00
Data finalizării
09.05.2019 16:36

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.824,44 RON

din 1.824,44 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.