Ofertă acceptată Cumpărare directă

PVC EVOLUTION G=2.7 TRINIDAD 20 ( 4 M), Adeziv pentru mocheta si linoleum, Bison Flooring,

Număr anunț
DA22982096
Autoritate contractantă
JUDETUL HUNEDOARA (CUI 4374474)
Furnizor / câștigător
DEDEMAN SRL (CUI RO2816464)
Cod CPV
44112230-9 · Linoleum (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
994,65 RON
Valoare atribuită
994,65 RON
Data publicării
09.05.2019 09:21
Termen limită
14.05.2019 17:00
Data finalizării
09.05.2019 10:57

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

994,65 RON

din 994,65 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.