Ofertă acceptată Cumpărare directă

ROBINET COLTAR DELTA 1/2X1/2 DE703B

Număr anunț
DA22976374
Autoritate contractantă
Complexul Cultural Sportiv Studentesc TEI (CUI RO4340200)
Furnizor / câștigător
DEDEMAN SRL (CUI RO2816464)
Cod CPV
44411100-5 · Robinete (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
44,12 RON
Valoare atribuită
44,12 RON
Data publicării
08.05.2019 13:51
Termen limită
13.05.2019 17:00
Data finalizării
08.05.2019 15:03

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

44,12 RON

din 44,12 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.