Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Achizitie publica de produse-cutie arhivare 150x250x350.
- Număr anunț
- DA22986051
- Autoritate contractantă
- AGENTIA DE PLATI SI INTERVENTIE PENTRU AGRICULTURA CENTRUL JUDETEAN GIURGIU (CUI 20738836)
- Furnizor / câștigător
- INFO GRUP SRL (CUI RO8088840)
- Cod CPV
- 44421780-8 · Cutii pentru documente (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 25 RON
- Valoare atribuită
- 25 RON
- Data publicării
- 09.05.2019 11:47
- Termen limită
- 14.05.2019 17:00
- Data finalizării
- 09.05.2019 13:28
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
25 RON
din 25 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro