Ofertă acceptată
Cumpărare directă
DISC DIA BETON EXTRA DT350B /230X2,6
- Număr anunț
- DA22984430
- Autoritate contractantă
- SOCIETATEA DE REPARATII LOCOMOTIVE C.F.R. S.C.R.L. BRASOV S.A. (CUI RO14257595)
- Furnizor / câștigător
- DEDEMAN SRL (CUI RO2816464)
- Cod CPV
- 44423000-1 · Diverse articole (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 260,50 RON
- Valoare atribuită
- 260,50 RON
- Data publicării
- 09.05.2019 10:53
- Termen limită
- 14.05.2019 17:00
- Data finalizării
- 09.05.2019 14:08
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
260,50 RON
din 260,50 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro