Ofertă acceptată Cumpărare directă adjudecat cu 5,0% sub estimat

CUTITE PENTRU COSITOARELE ASSALONI SI COSITOARELE SCHMIDT MULAG DIN DOTAREA DRDP CLUJ - lot 2

Număr anunț
DA22982087
Autoritate contractantă
COMPANIA NATIONALA DE ADMINISTRARE A INFRASTRUCTURII RUTIERE S.A. (CUI 16054368)
Furnizor / câștigător
PLANEO TRADING SRL (CUI RO15240958)
Cod CPV
42670000-3 · Piese si accesorii pentru masini-unelte (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
33.946 RON
Valoare atribuită
32.248,70 RON 5,0% sub estimat
Data publicării
09.05.2019 09:21
Termen limită
14.05.2019 17:00
Data finalizării
09.05.2019 13:13

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

32.248,70 RON

din 33.946 RON estimat 5,0%

Adjudecat la 95,0% din estimat · economie 1.697,30 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.